06 Mart 2022 / Pazar

EDREMİT’İN ACI KAYBI

EDREMİT’İN ACI KAYBI

Edremit’in sevilen insanlarından Çağdaş Alkan dün gece trafik canavarına kurban oldu.

 

1966 Edremitspor teknik direktörü ve Edremit Belediyesi Akçay sorumlusu Çağdaş Alkan gece geç saatlerde Edremit – Akçay yolunda geçirdiği trafik kazasında ağır yaralandı. Bulunduğu otomobilin içinden ağır yaralı olarak çıkarılan Çağdaş Alkan kaldırıldığı hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

 

Bir dönem CHP Edremit Gençlik Kolları Başkanlığı görevi de yapan Çağdaş Alkan’nın trafik kazasında hayatını kaybetmesi ilçede büyük bir üzüntüye sebep oldu.


Bu haber 321 kez okunmuştur.


Paylaş:
Etiketler:

Yorumlar

Bu Makale için yorum bulunmamaktadır.

Yorum Yap

Yorumlar, yönetici tarafından onaylandıktan sonra yayınlanır. Burası her türlü görüşe açık bir platformdur, kişi/lerin hak ve özgürlüklerine yönelik hakaret içermeyen her türlü düşünceniz "düşünce özgürlüğü, ifade özgürlüğü" çerçevesinde tartışılabilir; fakat ifade özgürlüğünüz bir başkasının ifade özgürlüğünü "hakaret, küfür, aşağılayıcı" biçimlerle engellemeye dönüştüğünde ifade özgürlüğünüz malesef orada bitmektedir. Lütfen yorumlarınızı bu çerçeve içerisinde yazınız, aksi takdirde yorumlarınız onaylanmamaktadır.
* Zorunlu alanlar.


MAAS Havalandırma & İklimlendirme | Bursa Havalandırma | Bursa İklimlendirme
Para Birimi Alış Satış
Dolar (USD) 18.6684 18.5939
Euro (EUR) 19.4715 19.3937
Sterlin (GBP) 22.5968 22.4302