17 Şubat 2022 / Perşembe

AKLIMIZLA DALGA MI GEÇİYOR?

AKLIMIZLA DALGA MI GEÇİYOR?

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz muhtemelen çarşı pazara uğramıyor.

Haberler.com adlı internet sitesinin yayınına katılan Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Kadıköy'de bir pazarda gördüğü etiket karşısında şaşırıp kaldığını belirtti. Yılmaz, Balıkesir pazarlarında 9 liraya satılan kestanenin burada 38 liraya satıldığını söyledi.

Bursa Büyükşehir Hali 17.02.2022 tarihli fiyat tarifesinde kestane fiyatı 50 - 60 TL olarak gözüküyor. Başkan Yılmaz hangi pazarda hangi tezgahta bu fiyatları görmüş? Haktan, halktan ve gerçeklerden kopuk yaşam anca böyle gösterilebilirdi.


Bu haber 366 kez okunmuştur.


Paylaş:
Etiketler:

Yorumlar

Bu Makale için yorum bulunmamaktadır.

Yorum Yap

Yorumlar, yönetici tarafından onaylandıktan sonra yayınlanır. Burası her türlü görüşe açık bir platformdur, kişi/lerin hak ve özgürlüklerine yönelik hakaret içermeyen her türlü düşünceniz "düşünce özgürlüğü, ifade özgürlüğü" çerçevesinde tartışılabilir; fakat ifade özgürlüğünüz bir başkasının ifade özgürlüğünü "hakaret, küfür, aşağılayıcı" biçimlerle engellemeye dönüştüğünde ifade özgürlüğünüz malesef orada bitmektedir. Lütfen yorumlarınızı bu çerçeve içerisinde yazınız, aksi takdirde yorumlarınız onaylanmamaktadır.
* Zorunlu alanlar.


MAAS Havalandırma & İklimlendirme | Bursa Havalandırma | Bursa İklimlendirme
Para Birimi Alış Satış
Dolar (USD) 18.6684 18.5939
Euro (EUR) 19.4715 19.3937
Sterlin (GBP) 22.5968 22.4302