04 Eylül 2019 / Çarşamba

EV YAPIMI TADINDA LEZİZ LİMONATA

EV YAPIMI TADINDA LEZİZ LİMONATA

Yaz- kış fark etmeksizin lezzet tutkunlarının vazgeçemediği tatlardan biridir limonata. İster bir dilim tatlı eşliğinde ister tek başına içilsin iyi yapılmış bir limonatanın lezzetine doyum olmaz.  Klasik tadıyla kültürümüzün vazgeçilmez içeceklerinden limonata, Avşar Maden Suyu güvencesiyle tüketicisiyle buluşuyor.

 

Limonun en lezzetli yorumudur limonata. Eşsiz lezzetiyle 7’den 70’e herkesi mest eden bu tat, Avşar Maden Suyu güvencesiyle yemeklerimizin ya da tatlılarımızın yanına konuk oluyor.

 

İçimi kolay, lezzetiyle dillere destan Avşar Limonata, günün her saati rahatlıkla tüketilebiliyor. Lezzetliyle en iyi tatlardan olan limonata, Avşar Maden Suyu kalitesiyle raflardaki yerini alıyor.


Bu haber 346 kez okunmuştur.


Paylaş:
Etiketler:

Yorumlar

Bu Makale için yorum bulunmamaktadır.

Yorum Yap

Yorumlar, yönetici tarafından onaylandıktan sonra yayınlanır. Burası her türlü görüşe açık bir platformdur, kişi/lerin hak ve özgürlüklerine yönelik hakaret içermeyen her türlü düşünceniz "düşünce özgürlüğü, ifade özgürlüğü" çerçevesinde tartışılabilir; fakat ifade özgürlüğünüz bir başkasının ifade özgürlüğünü "hakaret, küfür, aşağılayıcı" biçimlerle engellemeye dönüştüğünde ifade özgürlüğünüz malesef orada bitmektedir. Lütfen yorumlarınızı bu çerçeve içerisinde yazınız, aksi takdirde yorumlarınız onaylanmamaktadır.
* Zorunlu alanlar.


Para Birimi Alış Satış
Dolar (USD) 7.3105 7.2814
Euro (EUR) 8.5942 8.5599
Sterlin (GBP) 9.5511 9.4807