28 Mart 2022 / Pazartesi

TROİA ATI’NIN IŞIKLARI BİR SAATLİĞİNE KAPATILDI

TROİA ATI’NIN IŞIKLARI BİR SAATLİĞİNE KAPATILDI

Çanakkale Belediyesinin her yıl olduğu gibi bu sene de destek verdiği, Doğal Hayatı Koruma Vakfı (WWF) tarafından düzenlenen “Dünya Saati” etkinliği kapsamında aydınlık bir gelecek için ışıklar 1 saatliğine söndürüldü.

İklim değişikliği ve gezegenimizin karşı karşıya olduğu çevre sorunlarına dikkat çekmek amacı ile düzenlenen, dünyanın pek çok ülkesinde ünlü ve tarihi binaların ışıklarının kapatıldığı etkinlik, bu yıl 26 Nisan 2022 Cumartesi günü 20.30-21.30 saatleri arasında gerçekleşti.

Çanakkale Belediyesi de etkinliğe destek olarak, küresel iklim değişikliğine dikkat çekmek ve farkındalık oluşturmak amacıyla Troia Atı’nın ışıklarını bir saatliğine kapattı.


Bu haber 110 kez okunmuştur.


Paylaş:
Etiketler:

Yorumlar

Bu Makale için yorum bulunmamaktadır.

Yorum Yap

Yorumlar, yönetici tarafından onaylandıktan sonra yayınlanır. Burası her türlü görüşe açık bir platformdur, kişi/lerin hak ve özgürlüklerine yönelik hakaret içermeyen her türlü düşünceniz "düşünce özgürlüğü, ifade özgürlüğü" çerçevesinde tartışılabilir; fakat ifade özgürlüğünüz bir başkasının ifade özgürlüğünü "hakaret, küfür, aşağılayıcı" biçimlerle engellemeye dönüştüğünde ifade özgürlüğünüz malesef orada bitmektedir. Lütfen yorumlarınızı bu çerçeve içerisinde yazınız, aksi takdirde yorumlarınız onaylanmamaktadır.
* Zorunlu alanlar.


MAAS Havalandırma & İklimlendirme | Bursa Havalandırma | Bursa İklimlendirme
Para Birimi Alış Satış
Dolar (USD) 16.7165 16.6498
Euro (EUR) 17.4275 17.3579
Sterlin (GBP) 20.3108 20.1611