16 Mart 2022 / Çarşamba

ÇANAKKALE 18 MART’A HAZIR

ÇANAKKALE 18 MART’A HAZIR

Çanakkale Belediyesi, 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 107. yıl dönümü etkinleri kapsamında kenti, Atatürk Posterleri ve Türk Bayrakları ile donattı.

 

Çanakkale Belediyesinin her 18 Mart'ta olduğu gibi bu sene de gerçekleştirdiği çalışmalar kapsamında, kentin pek çok noktası Atatürk posterleri ve Türk bayrakları ile donatılırken, Çanakkale Belediyesinin günün anlam ve önemine ilişkin görsel tasarımları da kentin çeşitli noktalarında bulunan raket ve bilboardlarda yerlerini aldı.

Fener Alayı İçin Cumhuriyet Meydanı'nda Buluşuyoruz

18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi etkinlikleri kapsamında düzenlenecek olan Fener Alayı, 18 Mart 2022 Cuma günü saat 19:00'da Cumhuriyet Meydanı'ndan başlayacak. Ellerde meşaleler, dillerde marşlar eşliğinde binlerce Çanakkaleli, 18 Mart Deniz Zaferi'nin 107. yıl coşkusu fener alayı ile taçlandıracak.


Bu haber 90 kez okunmuştur.


Makalenin Fotoğraf Galerisi

Paylaş:
Etiketler:

Yorumlar

Bu Makale için yorum bulunmamaktadır.

Yorum Yap

Yorumlar, yönetici tarafından onaylandıktan sonra yayınlanır. Burası her türlü görüşe açık bir platformdur, kişi/lerin hak ve özgürlüklerine yönelik hakaret içermeyen her türlü düşünceniz "düşünce özgürlüğü, ifade özgürlüğü" çerçevesinde tartışılabilir; fakat ifade özgürlüğünüz bir başkasının ifade özgürlüğünü "hakaret, küfür, aşağılayıcı" biçimlerle engellemeye dönüştüğünde ifade özgürlüğünüz malesef orada bitmektedir. Lütfen yorumlarınızı bu çerçeve içerisinde yazınız, aksi takdirde yorumlarınız onaylanmamaktadır.
* Zorunlu alanlar.


MAAS Havalandırma & İklimlendirme | Bursa Havalandırma | Bursa İklimlendirme
Para Birimi Alış Satış
Dolar (USD) 16.7165 16.6498
Euro (EUR) 17.4275 17.3579
Sterlin (GBP) 20.3108 20.1611