10 Mart 2022 / Perşembe

ÇANAKKALE BELEDİYE BAŞKANI ÜLGÜR GÖKHAN ANKARADA

ÇANAKKALE BELEDİYE BAŞKANI ÜLGÜR GÖKHAN ANKARADA

Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, Ankara'da bir dizi temaslara bulundu.

 

CHP Meclis Toplantısına katılan Başkan Gökhan, CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek'in yanı sıra Ak Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan'ı da ziyaret etti.

Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, Belediye Başkan Yardımcısı Handan Serap Özyayla Kenar ile Ankara`da temaslarda bulundu. CHP Meclis Toplantısı`na katılan Başkan Gökhan, CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek`i ziyaret etti. Ziyareti sosyal medya hesabından duyuran Milletvekili Erkek; "Bugün Meclis`te Çanakkale Belediye Başkanımız Ülgür Gökhan ve Başkan Yardımcımız Handan Özyayla konuğumuzdu. Ayaklarına sağlık..." dedi.


Bu haber 76 kez okunmuştur.


Paylaş:
Etiketler:

Yorumlar

Bu Makale için yorum bulunmamaktadır.

Yorum Yap

Yorumlar, yönetici tarafından onaylandıktan sonra yayınlanır. Burası her türlü görüşe açık bir platformdur, kişi/lerin hak ve özgürlüklerine yönelik hakaret içermeyen her türlü düşünceniz "düşünce özgürlüğü, ifade özgürlüğü" çerçevesinde tartışılabilir; fakat ifade özgürlüğünüz bir başkasının ifade özgürlüğünü "hakaret, küfür, aşağılayıcı" biçimlerle engellemeye dönüştüğünde ifade özgürlüğünüz malesef orada bitmektedir. Lütfen yorumlarınızı bu çerçeve içerisinde yazınız, aksi takdirde yorumlarınız onaylanmamaktadır.
* Zorunlu alanlar.


MAAS Havalandırma & İklimlendirme | Bursa Havalandırma | Bursa İklimlendirme
Para Birimi Alış Satış
Dolar (USD) 16.7165 16.6498
Euro (EUR) 17.4275 17.3579
Sterlin (GBP) 20.3108 20.1611