02 Mart 2022 / Çarşamba

TELE1 TV YE KESİLEN CEZALARA KARŞI DAYANIŞMA

TELE1 TV YE KESİLEN CEZALARA KARŞI DAYANIŞMA

Balıkesir’in Edremit ilçesinde RTÜK tarafından cezalarla susturulmaya çalışılan gerçeklerin ekranı TELE 1 TV Kanalı ile dayanışma gecesinde önceki dönem CHP Balıkesir Milletvekili Mehmet Tüm ve CHP ilçe örgütünün eski ve yeni üyeleri bir araya geldi.

 

Yaptığı yayınlarda dile getirdiği gerçeklerle hükümete zor anlar yaşatan TELE 1 TV iktidarın kendi emelleri için yapılandırdığı RTÜK hükğmetin emrini getirerek gerçeklerin görülmesini engellemeye çalışıyor.

 

RTÜK’de iş o denli çığrından çıktı ki, başkanları Ebubekir Şahin bile kişisel egolarını tatmin etmek için bulunduğu makamı kullanmaktan çekinmiyor. TELE1 TV kanalına kesilen cezalar ve gerekçeleri de bunun en bariz örneği.

 

TELE 1 TV Kanalı ile dayanışma gecesine katılan önceki dönem CHP Balıkesir Milletvekili Mehmet Tüm, CHP Balıkesir İl Başkan Yardımcısı Kamuran Taşdemirel, Eski edremit CHP İlçe Başkanı Yurt Yıldırım, Edremit Belediye Meclis Üyesi Maruf Gündoğdu ve Edremit Spor Kulübü Başkanı Ali Çelik katıldı.

 

Dayanışma gecesinde Özgür Basın ve TELE 1TV Kanalı’nın aldığı cezalar gündemdeydi. Susturulmaya çalışılan ve sadece gerçekleri halka anlatan basın için dayanışmanın ve tek ses olmanın gerektiği konusunda fikir birliği içinde olunduğu söylendi.


Bu haber 171 kez okunmuştur.


Paylaş:
Etiketler:

Yorumlar

Bu Makale için yorum bulunmamaktadır.

Yorum Yap

Yorumlar, yönetici tarafından onaylandıktan sonra yayınlanır. Burası her türlü görüşe açık bir platformdur, kişi/lerin hak ve özgürlüklerine yönelik hakaret içermeyen her türlü düşünceniz "düşünce özgürlüğü, ifade özgürlüğü" çerçevesinde tartışılabilir; fakat ifade özgürlüğünüz bir başkasının ifade özgürlüğünü "hakaret, küfür, aşağılayıcı" biçimlerle engellemeye dönüştüğünde ifade özgürlüğünüz malesef orada bitmektedir. Lütfen yorumlarınızı bu çerçeve içerisinde yazınız, aksi takdirde yorumlarınız onaylanmamaktadır.
* Zorunlu alanlar.


MAAS Havalandırma & İklimlendirme | Bursa Havalandırma | Bursa İklimlendirme
Para Birimi Alış Satış
Dolar (USD) 16.7165 16.6498
Euro (EUR) 17.4275 17.3579
Sterlin (GBP) 20.3108 20.1611