09 Mart 2022 / Çarşamba

KADINLARIMIZ, SEVGİSİ İLE DÜNYAYI GÜZELLEŞTİRİYOR

KADINLARIMIZ, SEVGİSİ İLE DÜNYAYI GÜZELLEŞTİRİYOR

Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nü ilçedeki sivil toplum örgütleri ile birlikte kutladı.

 

Edremit Belediye başkanı Selman Hasan Arslan, eşi Oya Arslan ile birlikte 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü dolayısı ile Edremit İşitme Engelliler Derneği ile Edremit Çevre Sağlığı ve Doğayı Koruma Derneği tarafından düzenlenen etkinliklere katıldı. Çiçek dağıtarak kadınların gününü kutladı. Edremitli kadınlar başta olmak üzere tüm kadınların 8 Mart Emekçi Kadınlar Günü’nü kutlayan başkan Arslan, “Emeğiyle, gücüyle, mücadelesiyle ve sonsuz sevgisiyle dünyayı güzelleştiren tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü kutlu olsun” dedi.


Bu haber 118 kez okunmuştur.


Paylaş:
Etiketler:

Yorumlar

Bu Makale için yorum bulunmamaktadır.

Yorum Yap

Yorumlar, yönetici tarafından onaylandıktan sonra yayınlanır. Burası her türlü görüşe açık bir platformdur, kişi/lerin hak ve özgürlüklerine yönelik hakaret içermeyen her türlü düşünceniz "düşünce özgürlüğü, ifade özgürlüğü" çerçevesinde tartışılabilir; fakat ifade özgürlüğünüz bir başkasının ifade özgürlüğünü "hakaret, küfür, aşağılayıcı" biçimlerle engellemeye dönüştüğünde ifade özgürlüğünüz malesef orada bitmektedir. Lütfen yorumlarınızı bu çerçeve içerisinde yazınız, aksi takdirde yorumlarınız onaylanmamaktadır.
* Zorunlu alanlar.


MAAS Havalandırma & İklimlendirme | Bursa Havalandırma | Bursa İklimlendirme
Para Birimi Alış Satış
Dolar (USD) 16.7165 16.6498
Euro (EUR) 17.4275 17.3579
Sterlin (GBP) 20.3108 20.1611