05 Mart 2022 / Cumartesi

EDREMİT KIZILÇUKUR KÖYܒNDE ATATÜRK SEVİNCİ

EDREMİT KIZILÇUKUR KÖYܒNDE ATATÜRK SEVİNCİ

CHP Edremit Gençlik kolları tarafından yapımı üstlenilen Atatürk büstü açılışı köy halkı tarafından sevinçle karşılandı.

 

Şubat ayının son haftasında yapımına başlanan Kızılçukur Köyü Atatürk büstünün açılışına CHP Balıkesir Milletvekili Ensar Aytekin, Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan, İl Başkan Yardımcısı Kamuran Taşdemirel, İlçe Başkanı Onur Özcan, Kadın Kolları Başkanı Nuran Çiftçioğlu, Meclis üyesi Metin Aktaş, mahalle temsilcileri ve Kızılçukur Köyü halkı katıldı.

 

Büstün yapımında destek veren geçmiş dönem miletvekili Mehmet Tüm, İl Başkan Yardımcısı Kamuran Taşdemirel, Belediye Başkan yardımcısı Tümdeniz Çelebi, İş adamı Ömer Kaya, İlçe yöneticisi Ali Horozoğluna ve büstün yapımında emeği geçen Gençlik Kolları Başkanı Şermin Uzun’a teşekkür edildi.

 

Büstün açılışından sonra törene katılan Belediye ve CHP örgütü Kızılçukur Köyü halkı ile hatıra fotoğrafı çektirdi.


Bu haber 150 kez okunmuştur.


Paylaş:
Etiketler:

Yorumlar

Bu Makale için yorum bulunmamaktadır.

Yorum Yap

Yorumlar, yönetici tarafından onaylandıktan sonra yayınlanır. Burası her türlü görüşe açık bir platformdur, kişi/lerin hak ve özgürlüklerine yönelik hakaret içermeyen her türlü düşünceniz "düşünce özgürlüğü, ifade özgürlüğü" çerçevesinde tartışılabilir; fakat ifade özgürlüğünüz bir başkasının ifade özgürlüğünü "hakaret, küfür, aşağılayıcı" biçimlerle engellemeye dönüştüğünde ifade özgürlüğünüz malesef orada bitmektedir. Lütfen yorumlarınızı bu çerçeve içerisinde yazınız, aksi takdirde yorumlarınız onaylanmamaktadır.
* Zorunlu alanlar.


MAAS Havalandırma & İklimlendirme | Bursa Havalandırma | Bursa İklimlendirme
Para Birimi Alış Satış
Dolar (USD) 17.9955 17.9237
Euro (EUR) 18.4121 18.3386
Sterlin (GBP) 21.8951 21.7336