21 Mart 2022 / Pazartesi

TIPKI SİZİN GİBİYİZ +1 FARKLA

TIPKI SİZİN GİBİYİZ +1 FARKLA

21 Mart Dünya Down Sendromu Farkındalık gününde yüreklerindeki tertemiz sevgi ve yüzlerindeki sıcacık gülümse ile hayatımıza “artı 1 değer” katan Down sendromlu bireylere dikkat çekmek, bu özel günlerinde yanlarında olduğumuzu hatırlatmak için iletişim masalarında görevli personelimiz “Tıpkı Sizin Gibiyiz +1 Farkla” yazılı t-shirt giyerek belediye binamıza gelen kentlilerimize hizmet verdi.

21 Mart Dünya Down Sendromu Farkındalık Günü kapsamında “Tıpkı Sizin Gibiyiz +1 Farkla” yazılı t-shirt giyen Başkan Ülgür Gökhan da belediyemizde yönetici asistanı olarak görev yapan Umut Başaran ile bir araya gelerek bu özel gün için pasta kesti.  

Başkan Gökhan; “21 Mart Dünya Down Sendromlular Gününü kutluyor, birlikte yaşamak ve çalışmaktan büyük mutluluk duyduğum ve bizlere +1 farkla değer katan tüm kardeşlerimi sevgi ile kucaklıyorum” dedi.


Bu haber 117 kez okunmuştur.


Paylaş:
Etiketler:

Yorumlar

Bu Makale için yorum bulunmamaktadır.

Yorum Yap

Yorumlar, yönetici tarafından onaylandıktan sonra yayınlanır. Burası her türlü görüşe açık bir platformdur, kişi/lerin hak ve özgürlüklerine yönelik hakaret içermeyen her türlü düşünceniz "düşünce özgürlüğü, ifade özgürlüğü" çerçevesinde tartışılabilir; fakat ifade özgürlüğünüz bir başkasının ifade özgürlüğünü "hakaret, küfür, aşağılayıcı" biçimlerle engellemeye dönüştüğünde ifade özgürlüğünüz malesef orada bitmektedir. Lütfen yorumlarınızı bu çerçeve içerisinde yazınız, aksi takdirde yorumlarınız onaylanmamaktadır.
* Zorunlu alanlar.


MAAS Havalandırma & İklimlendirme | Bursa Havalandırma | Bursa İklimlendirme
Para Birimi Alış Satış
Dolar (USD) 16.7165 16.6498
Euro (EUR) 17.4275 17.3579
Sterlin (GBP) 20.3108 20.1611