17 Mart 2022 / Perşembe

ÇANAKKALE’NİN ATALIK TOHUMLARI BURSA’DA

ÇANAKKALE’NİN ATALIK TOHUMLARI BURSA’DA

Çanakkale Belediyesi Tohum Sandığı, Bursa Nilüfer Belediyesi tarafından düzenlenen 7. Yerel Tohum Takas Şenliğine katıldı.

 

Bursa Nilüfer Belediyesi İhsaniye Kapalı Pazar Alanı’nda düzenlenen tohum takas şenliğine katılan Çanakkale Belediyesi Tohum Sandığı, Çanakkale bölgesinin atalık tohumlarını sergiledi. Çok sayıda belediye, STK ve üreticinin katıldığı tohum takas şenliğinde yer alan Tohum Sandığı standı, ziyaretçilerin akınına uğradı.

Şenlik boyunca standı ziyaret eden ziyaretçilere, Tohum Sandığı tarafından üretilen ürün ve mahsuller de tanıtılarak, tohum bağışında bulunuldu.


Bu haber 131 kez okunmuştur.


Paylaş:
Etiketler:

Yorumlar

Bu Makale için yorum bulunmamaktadır.

Yorum Yap

Yorumlar, yönetici tarafından onaylandıktan sonra yayınlanır. Burası her türlü görüşe açık bir platformdur, kişi/lerin hak ve özgürlüklerine yönelik hakaret içermeyen her türlü düşünceniz "düşünce özgürlüğü, ifade özgürlüğü" çerçevesinde tartışılabilir; fakat ifade özgürlüğünüz bir başkasının ifade özgürlüğünü "hakaret, küfür, aşağılayıcı" biçimlerle engellemeye dönüştüğünde ifade özgürlüğünüz malesef orada bitmektedir. Lütfen yorumlarınızı bu çerçeve içerisinde yazınız, aksi takdirde yorumlarınız onaylanmamaktadır.
* Zorunlu alanlar.


MAAS Havalandırma & İklimlendirme | Bursa Havalandırma | Bursa İklimlendirme
Para Birimi Alış Satış
Dolar (USD) 16.7165 16.6498
Euro (EUR) 17.4275 17.3579
Sterlin (GBP) 20.3108 20.1611