07 Mart 2022 / Pazartesi

AYVACIK BELEDİYE BAŞKANI MESUT BAYRAM; “BİZİ BİZ YAPAN DEĞERLERİMİZE SAHİP ÇIKIYORUZ”

AYVACIK BELEDİYE BAŞKANI MESUT BAYRAM; “BİZİ BİZ YAPAN DEĞERLERİMİZE SAHİP ÇIKIYORUZ”

Ayvacık Belediyesi tarafından organize edilen geleneksel deve güreşlerinin 4. sü 5-6 Mart tarihlerinde Ayvacık Arena’da yapıldı. Halk oyunları ve konserle başlayan 4. Geleneksel Ayvacık Deve Güreşi Festivali son gün deve güzellik yarışması ve deve güreşleri ile son buldu.

 

Ayvacık Deve Güreşlerine CHP Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek, Ayvacık Kaymakamı İlker Eker, Ayvacık CHP İlçe Başkanı Emre Öz, belediye başkanları, il genel meclisi üyeleri, muhtarlar , STK ve temsilcileri ve deve güreşi severler katıldı.

 

Ayvacık Belediye Başkanı Mesut Bayram tüm katılımcı ve izleyicilere, organizasyonda emeği geçenlere teşekkür ederken “Bizi biz yapan değerlerimize ve geleneklerimize sahip çıkmaya devam edeceğiz” dedi.


Bu haber 72 kez okunmuştur.


Paylaş:
Etiketler:

Yorumlar

Bu Makale için yorum bulunmamaktadır.

Yorum Yap

Yorumlar, yönetici tarafından onaylandıktan sonra yayınlanır. Burası her türlü görüşe açık bir platformdur, kişi/lerin hak ve özgürlüklerine yönelik hakaret içermeyen her türlü düşünceniz "düşünce özgürlüğü, ifade özgürlüğü" çerçevesinde tartışılabilir; fakat ifade özgürlüğünüz bir başkasının ifade özgürlüğünü "hakaret, küfür, aşağılayıcı" biçimlerle engellemeye dönüştüğünde ifade özgürlüğünüz malesef orada bitmektedir. Lütfen yorumlarınızı bu çerçeve içerisinde yazınız, aksi takdirde yorumlarınız onaylanmamaktadır.
* Zorunlu alanlar.


MAAS Havalandırma & İklimlendirme | Bursa Havalandırma | Bursa İklimlendirme
Para Birimi Alış Satış
Dolar (USD) 17.9955 17.9237
Euro (EUR) 18.4121 18.3386
Sterlin (GBP) 21.8951 21.7336