10 Temmuz 2021 / Cumartesi

BOĞAZOVA RANTA KURBAN EDİLİYOR

BOĞAZOVA RANTA KURBAN EDİLİYOR

İnegöl'ün doğa harikası Bogazova Yaylası İnegöl Belediye Meclisinin aldığı kararla imara açılıyor.

Gerek belediye, gerekse hükümetin elinde bunca yetki varken göz göre-göre talan edilen Boğazova'da sırada talanı resmileştirme var.

Boğazova'da yapılan tüm binalar kaçaktır. Meclisin aldığı bu kararla kimlerin villaları kaçak hüviyetinden çıkacaktır?

Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdemin bir yakınının kaçak olduğu öne sürülen ve baskılar ile yıkılmasına sebep olanlar Boğazova'da yapılan hukuksuzluğa hukuki kılıf uydurulmasina ne diyecekler?

Burada kurtarılan villalar kimlere ait sorusunu sorabilecekler mi?

Boğaova'da Büyükşehir Belediye Başkanı ile kaçak villaların bahçesinde, ateş etrafında toplanıp, sohbet edenler elbette bu soruyu sormayacaklardır.

Başkan Taban, “Boğazova mevkiiyle ilgili. Bununla alakalı itirazlar oldu. Bunla alakalı süreci komisyonumuzla görüştük. Plan yani buradaki yapılar belediyenin kontrolünde yapılacak. Orada insanların kafasına göre bir şey yapmasını istemiyoruz. Gelsin belediyemizden gerekli bilgileri alsın ve planlı bir çalışma yapsın. Bölgeyi kontrol altına almak istiyoruz.” Dedi.


Bu haber 187 kez okunmuştur.


Paylaş:
Etiketler:

Yorumlar

Bu Makale için yorum bulunmamaktadır.

Yorum Yap

Yorumlar, yönetici tarafından onaylandıktan sonra yayınlanır. Burası her türlü görüşe açık bir platformdur, kişi/lerin hak ve özgürlüklerine yönelik hakaret içermeyen her türlü düşünceniz "düşünce özgürlüğü, ifade özgürlüğü" çerçevesinde tartışılabilir; fakat ifade özgürlüğünüz bir başkasının ifade özgürlüğünü "hakaret, küfür, aşağılayıcı" biçimlerle engellemeye dönüştüğünde ifade özgürlüğünüz malesef orada bitmektedir. Lütfen yorumlarınızı bu çerçeve içerisinde yazınız, aksi takdirde yorumlarınız onaylanmamaktadır.
* Zorunlu alanlar.


MAAS Havalandırma & İklimlendirme | Bursa Havalandırma | Bursa İklimlendirme
Para Birimi Alış Satış
Dolar (USD) 13.4510 13.3974
Euro (EUR) 15.2340 15.1732
Sterlin (GBP) 17.9317 17.7995