15 Temmuz 2021 / Perşembe

TÜRKİYE’Yİ FİBER AĞLARLA ÖRECEĞİZ

TÜRKİYE’Yİ FİBER AĞLARLA ÖRECEĞİZ

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, 7 Temmuz 2021’de TBMM grup konuşmasında;

Her bir vatandaşımızın hakkını ve hukukunu iktidara karşı savunmaya çalıştığımızı vurgulayarak milletimizin ağır sorunlar yaşadığını, bu sorunlara son olarak sayın Erdoğan’ın ülkemizi her fırsatta uluslararası toplumda mahcup eden ruh hâlinin de eklendiğini dile getirdi.

Tüm icraatlarını “Dünya bizi kıskanıyor” ambalajı ile pazarlayan sayın Erdoğan’ın, Covid aşılarının ücreti hakkında birbiri ile çelişen açıklamalarına dikkat çekerek; Türk milleti olarak bizlerin utandıran bu davranış biçiminden maalesef sayın Erdoğan’ın utanmadığını kaydetti.

HAberin devamı için;

https://www.youtube.com/watch?v=spLQ-3adjLo


Bu haber 202 kez okunmuştur.


Paylaş:
Etiketler:

Yorumlar

Bu Makale için yorum bulunmamaktadır.

Yorum Yap

Yorumlar, yönetici tarafından onaylandıktan sonra yayınlanır. Burası her türlü görüşe açık bir platformdur, kişi/lerin hak ve özgürlüklerine yönelik hakaret içermeyen her türlü düşünceniz "düşünce özgürlüğü, ifade özgürlüğü" çerçevesinde tartışılabilir; fakat ifade özgürlüğünüz bir başkasının ifade özgürlüğünü "hakaret, küfür, aşağılayıcı" biçimlerle engellemeye dönüştüğünde ifade özgürlüğünüz malesef orada bitmektedir. Lütfen yorumlarınızı bu çerçeve içerisinde yazınız, aksi takdirde yorumlarınız onaylanmamaktadır.
* Zorunlu alanlar.


MAAS Havalandırma & İklimlendirme | Bursa Havalandırma | Bursa İklimlendirme
Para Birimi Alış Satış
Dolar (USD) 13.3803 13.3269
Euro (EUR) 15.1548 15.0943
Sterlin (GBP) 17.8451 17.7135