10 Şubat 2021 / Çarşamba

İHALE HABERLERİNE KIZDI

İHALE HABERLERİNE KIZDI

AKP'li Böhürler aldığı ihale haberlerine kızdı.

AKP MKYK üyesi olan, Yenişafak gazetesi yazarı Ayşe Böhürler, Gaziantep Büyükşehir Belediyesi'nden aldığı ihaleleri haberleştiren siteye ve suç duyurusunda bulundu.

"Haberalternatif" isimli haber sitesinin genel yayın yönetmeni de olan gazeteci Celal Eren Çelik, AKP'li yazar Ayşe Böhürler'in Gaziantep Büyükşehir Belediyesi'nden aldığı ihaleleri haberleştirdikleri için haklarında suç duyurusu yapıldığını açıkladı.

Yenişafak gazetesi yazarı da olan Ayşe Böhürler'e seslenen Celal Eren Çelik, "İhaleleri alırken güzel de, ortaya çıkınca mı sorun?" diye sordu.

Haber: Ahmet YILDIZ


Bu haber 127 kez okunmuştur.


Paylaş:
Etiketler:

Yorumlar

Bu Makale için yorum bulunmamaktadır.

Yorum Yap

Yorumlar, yönetici tarafından onaylandıktan sonra yayınlanır. Burası her türlü görüşe açık bir platformdur, kişi/lerin hak ve özgürlüklerine yönelik hakaret içermeyen her türlü düşünceniz "düşünce özgürlüğü, ifade özgürlüğü" çerçevesinde tartışılabilir; fakat ifade özgürlüğünüz bir başkasının ifade özgürlüğünü "hakaret, küfür, aşağılayıcı" biçimlerle engellemeye dönüştüğünde ifade özgürlüğünüz malesef orada bitmektedir. Lütfen yorumlarınızı bu çerçeve içerisinde yazınız, aksi takdirde yorumlarınız onaylanmamaktadır.
* Zorunlu alanlar.


MAAS Havalandırma & İklimlendirme | Bursa Havalandırma | Bursa İklimlendirme
Para Birimi Alış Satış
Dolar (USD) 8.6933 8.6586
Euro (EUR) 10.3538 10.3125
Sterlin (GBP) 12.0936 12.0045