20 Nisan 2021 / Salı

BALIK BAŞTAN KOKUYOR

BALIK BAŞTAN KOKUYOR

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, İstanbul Valisi Ai Yerlikaya ve Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş ve binlerce insanın katıldığı cenaze töreni Corona ile mücadelede bu neperhiz, bu ne lahana turşusu dedirtti.

Covid-19 pandemisi ile ilgili bir çok genelge yayınlayan, gerektiğinde külhanbeyi tavırlarla rest çeken Bakan Soylu'nun bu konuda söyleyeceği hiç bir sözün geçerliliği kalmadı.

Söz konusu cenaze görüntülerinden sonra Başta İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın nerler söyleyeceği merak konusu.

Cenaze namazı kılanan merhum Hüsnü Bayramoğlu bilindiği üzere Covid-19 sebebi ile yaşamını yitirdi. Bu tür ölümlerde yapılan uygulamada camide cenaze namazı kılınmıyor, defin alanına meftanın yakınları dahi yaklaştırılmıyor ve mezarlıkta birici derece yakınlardan başka kimse olmuyordu.

Ancak görüldü ki, kanun ve yasaklar sade vatandaş için geçerli. Hükümet yetkilileri temizlik, maske ve mesafe derken,bu yaptırımlar bazı seçkinler için geçerli değil.

Maalesef, balık baştan kokmuyor, artık tamamı kokuyor.

Haber: Metin ESKİN


Bu haber 286 kez okunmuştur.


Paylaş:
Etiketler:

Yorumlar

Bu Makale için yorum bulunmamaktadır.

Yorum Yap

Yorumlar, yönetici tarafından onaylandıktan sonra yayınlanır. Burası her türlü görüşe açık bir platformdur, kişi/lerin hak ve özgürlüklerine yönelik hakaret içermeyen her türlü düşünceniz "düşünce özgürlüğü, ifade özgürlüğü" çerçevesinde tartışılabilir; fakat ifade özgürlüğünüz bir başkasının ifade özgürlüğünü "hakaret, küfür, aşağılayıcı" biçimlerle engellemeye dönüştüğünde ifade özgürlüğünüz malesef orada bitmektedir. Lütfen yorumlarınızı bu çerçeve içerisinde yazınız, aksi takdirde yorumlarınız onaylanmamaktadır.
* Zorunlu alanlar.


MAAS Havalandırma & İklimlendirme | Bursa Havalandırma | Bursa İklimlendirme
Para Birimi Alış Satış
Dolar (USD) 13.3803 13.3269
Euro (EUR) 15.1548 15.0943
Sterlin (GBP) 17.8451 17.7135