01 Şubat 2021 / Pazartesi

BURSA MEDYASININ HALİ

BURSA MEDYASININ HALİ

Lafa geliğnce éKüçük Bab-ı Ali", Türkiye'nin en güçlü yerel medyaları ile tozu dumana katan Bursa medyası yine çuvalladı.

Geçen haftalarda, İHA nın servis ettiği "Tatil Köyünde Yangın" haberinden sonra, bugün DHA tarafından servis edilen "Dönerde akılalmaz hile!Tadımla anlaşılmıyor" haberi son nokta oldu. Elbette şimdilik son nokta.

Söz konusu haberde Antalya'da faaliyet gösteren dönerciler ""Kesinlikle dönerin içinde kıyma kullanmıyoruz" diyor. Dönerin merkezi olan Bursa'da, döner için ahkam kesen Antalya'da faaliyet gösteren bir işletmeci. Bursalı olan herkes bilir ki, dönerin hası kıymasız olmaz.

Ancak, masa başı haberciliği yapan Bursa medyası, ajanstan gelern bir haberi okuma zahmetine bile katlanmadan aynı hali ile yayına sokuyor.

Sonuç, koca bir hüsran, haberciliğin bittiğinin resmi.


Bu haber 253 kez okunmuştur.


Paylaş:
Etiketler:

Yorumlar

Bu Makale için yorum bulunmamaktadır.

Yorum Yap

Yorumlar, yönetici tarafından onaylandıktan sonra yayınlanır. Burası her türlü görüşe açık bir platformdur, kişi/lerin hak ve özgürlüklerine yönelik hakaret içermeyen her türlü düşünceniz "düşünce özgürlüğü, ifade özgürlüğü" çerçevesinde tartışılabilir; fakat ifade özgürlüğünüz bir başkasının ifade özgürlüğünü "hakaret, küfür, aşağılayıcı" biçimlerle engellemeye dönüştüğünde ifade özgürlüğünüz malesef orada bitmektedir. Lütfen yorumlarınızı bu çerçeve içerisinde yazınız, aksi takdirde yorumlarınız onaylanmamaktadır.
* Zorunlu alanlar.


MAAS Havalandırma & İklimlendirme | Bursa Havalandırma | Bursa İklimlendirme
Para Birimi Alış Satış
Dolar (USD) 9.4887 9.4508
Euro (EUR) 11.0175 10.9735
Sterlin (GBP) 13.1103 13.0137