15 Mayıs 2022 / Pazar

BALIKESİR KAFTANCIOĞLU’NUN YANINDA

BALIKESİR KAFTANCIOĞLU’NUN YANINDA

CHP Balıkesir İl ve İlçe örgütleri İstanbul İl Bşkanı Canan Kaftancıoğlu’na verilen hapis ve siyaset yasağı cezalarını protesto etmek için meydanlara çıktı.

 

CHP Balıkesir İl Başkanı Serkan Sarı’nın Ali Hikmet Paşa Meydanı’nda yaptığı açıklamaya CHP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Akın, Balıkesir Milletvekili Fikret Şahin, il yöneticileri, Altıeylül İlçe Başkanı Hakan Sehirli, Karesi İlçe Başkanı Dilek Yalçın, Kadın Kolları Genel Başkan Yardımcı Hürmüz Avcı, Kadın kolları İl Başkanı Ayşe Pınar Yahşi, Gençlik kolları il Başkanı Ahmet Can Barut, Meclis üyeleri, partililer, siyasi parti, sivil toplum kuruluşları, sendikaların temsilcileri de katıldı.

İl başkanı Sarı yaptığı açıklamada, Canan Kaftancıoğlu yalnız değildir mesajını verirken, CHP Balıkesir İl ve ilçe örgütlerinin 21 mayısta İstanbul Maltepe’de yapılacak büyük mitinge tüm unsurları ile katılacaklarını söyledi.

CHP Balıkesir il başkanı Serkan Sarı basın açıklamasına katılanların “Karanlığa boyun eğmeyeceğiz” “Hak, hukuk, adalet” “Gün gelecek, devran dönecek, AKP halka hesap verecek” ve “Kurtuluş yok tek başına, ya hep beraber, ya hiç birimiz” sloganları arasında, Canan Kaftancıoğlu’na verilen ceza hukuk dışı ve siyasi bir karardır dedi.


Bu haber 103 kez okunmuştur.


Paylaş:
Etiketler:

Yorumlar

Bu Makale için yorum bulunmamaktadır.

Yorum Yap

Yorumlar, yönetici tarafından onaylandıktan sonra yayınlanır. Burası her türlü görüşe açık bir platformdur, kişi/lerin hak ve özgürlüklerine yönelik hakaret içermeyen her türlü düşünceniz "düşünce özgürlüğü, ifade özgürlüğü" çerçevesinde tartışılabilir; fakat ifade özgürlüğünüz bir başkasının ifade özgürlüğünü "hakaret, küfür, aşağılayıcı" biçimlerle engellemeye dönüştüğünde ifade özgürlüğünüz malesef orada bitmektedir. Lütfen yorumlarınızı bu çerçeve içerisinde yazınız, aksi takdirde yorumlarınız onaylanmamaktadır.
* Zorunlu alanlar.


MAAS Havalandırma & İklimlendirme | Bursa Havalandırma | Bursa İklimlendirme
Para Birimi Alış Satış
Dolar (USD) 17.9955 17.9237
Euro (EUR) 18.4121 18.3386
Sterlin (GBP) 21.8951 21.7336